Pejzazi opstine

Izbor jezika / Výber jazyka

A- A A+

Predseda ZO:

JÁN ŠULJAN
(zvolený na konštitutívnom zasadnutí ZO, uskutočnenom dňa 09.06.2016)

 

Zástupkyňa predsedu ZO:

ANNA HUĎANOVÁ
(zvolená na konštitutívnom zasadnutí ZO, uskutočnenom dňa 09.06.2016)

 

Tajomník ZO:
Dipl. práv. SVETOSLAV MAJERA,
(zvolený na  konštitučnom zasadnutí ZO, uskotočnenom dňa 09.06.2016)

I.  ZOZNAM VÝBORNÍKOV ZHROMAŽDENIA OBCE BÁČSKY PETROVEC  (POLITICKÁ PRÍSLUŠNOSŤ A VERIFIKÁCIA MANDÁTOV VÝBORNÍKOV)

1. Andrea Mandač, B. Petrovec (S S) – mandát verifikovaný 16.11.2016
2. Jaroslav Danko, B. Petrovec (D S) – mandát verifikovaný 09.06.2016
3. Zdeno Diviak, B. Petrovec (S S) – mandát verifikovaný 24.06.2016
4. Đura Govorčin, B. Petrovec (S P S)  - mandát verifikovaný 24.06.2016
5. Kristína Kevenská, B. Petrovec (L S V) – mandát verifikovaný 09.06.2016
6. Anna Legíňová, B.Petrovec (S O) - mandát verifikovaný 24.06.2016
7. Pavel Marčok, B. Petrovec (D S) – mandát verifikovaný 09.06.2016
8. Tatiana Deman-Javorník, Kulpín (S N! – S V!) – mandát verifikovaný 26.10.2016
9. Dragica Pejković, B. Petrovec (S P S) – mandát verifikovaný 09.06.2016
10. Jarmila Pucovská, B. Petrovec (J S) – mandát verifikovaný 09.06.2016
11. Vesna Speváková (S O) - mandát bol verifikovaný 19.07.2016
12. Darko Stojanović, B. Petrovec (J S) – mandát verifikovaný 09.06.2016
13. Branislav Kelečević, B. Petrovec (S P S) – mandát verifikovaný 08.09.2016
14. Jan Šuljan, B. Petrovec (S P S) – mandát verifikovaný 09.06.2016
15. Vlastislav Urbanček,  B.Petrovec (L S V) - mandát verifikovaný 24.06.2016
16. Veroslava Sľúka-Cerovsky, B.Petrovec (SPS) – mandát verifikovaný 26.10.2016 
17. Ján Bohuš, Hložany (D S) – mandát verifikovaný 09.06.2016
18. Ondrej Fekete, Hložany (D S) – mandát verifikovaný 09.06.2016
19. Anna Huďanová, Hložany (S N! - S V!) – mandát verifikovaný 09.06.2016
20. Pavel Pagáč, Hložany (L S V) - mandát verifikovaný 24.06.2016
21. Pavel Žemberi, Hložany (S P S) – mandát verifikovaný 09.06.2016
22. Miroslav Čeman, Kulpín (J S) – mandát verifikovaný 09.06.2016
23. Darko Valentík (nezávislý výborník) – mandát verifikovaný 30.01.2017
24. Branislav Kozarov, Kulpín (S P S) – mandát verifikovaný 09.06.2016
25. Aleksandra Králik, Kulpín (S S S) – mandát verifikovaný 09.06.2016
26. Spasoje Prodanov, Kulpín (D S) - mandát verifikovaný 24.06.2016
27. Srđan Ilijevski, Maglić (J S) – mandát verifikovaný 09.06.2016
28. Duško Ilić, Maglić (S P S) – mandát verifikovaný 09.06.2016
29. Gavra Govorčin, Kulpín (S P S) – mandát verifikovaný 26.10.2016
30. Nemanja Pojužina, Maglić (J S) – mandát verifikovaný 09.06.2016
31. Milanko  Kolarski, Kulpín (S P S) – mandát verifikovaný 29.09.2016

 

 

II . VÝBORNÍCKE SKUPINY UTVORENÉ PRI ZHROMAŽDENÍ OBCE BÁČSKY PETROVEC

(Nateraz nie je utvorená ani jedna výbornícka skupina).

 

III. STÁLE PRACOVNÉ TELESÁ ZHROMAŽDENIA OBCE BÁČSKY PETROVEC A ICH ČLENOVIA

1. Komisia pre hospodárstvo, urbanizmus, bytovo-komunálne činnosti a ochranu životného prostredia: Milorad Popovicki, Mariena Stankovićová Kriváková, Mile Nišić, Pavel Žemberi, Branislav Kozarov, Štefan Hansman, Mateja Stupar (zvolení na III. zasadnutí ZO dňa 24.06.2016);

2. Komisia pre rozpočet a financie: Darko Valentík, Ján Bohuš, Rajko Perić, Duško Ilić, Dragica Pejković, Zuzana Maglovská, Jaroslav Chalupka (zvolení na III. zasadnutí ZO dňa 24.06.2016);

3. Komisia pre spoločenské činnosti: Nataša Červeni, Pavel Marčok, Bogdana Kobilarov, Mária Andrášiková, Ján Pavlis (zvolení na III. zasadnutí ZO dňa 24.06.2016);

4. Komisia pre predpisy, podania a sťažnosti a pre odovzdanie a prevzatie funkcie a úradných aktov: Dragan Radišić, Anna Medovarská, Samuel Šuľan – predseda, Veroslava Sľúka-Cerovsky, Nebojša Marušić (zvolení na III. zasadnutí ZO dňa 24.06.2016);

5. Komisia pre kádrové otázky a pracovné pomery: Dario Adamović, Ondrej Fekete, Marica Stojanović – predsedníčka, Vladimir Kovačević, Miroslav Čáni (zvolení na III. zasadnutí ZO dňa 24.06.2016, resp. na IV. zasadnutí ZO dňa 19.07.2016);

6. Komisia pre administratívno-mandátne otázky: Dragica Pejković – predsedníčka, Anna Huďanová, Jaroslav Danko (zvolení na III. zasadnutí ZO dna 24.06.2016);

7. Komisie pre otázky nakladania s nehnuteľnosťami vo vlastníctve obce: Darko Stojanović, Šťastko Durgala, Boris Brkljač - predseda, Milanko Kolarski, Daniel Spevák (zvolení na III. zasadnutí ZO dňa 24.06.2016);

8. Komisia pre plány: Milan Anušiak, Peter Benka, Nebojša Stojisavljević, Ivan Tamaš, Aurela Šimudvarac Luči, Miroslav Častven, Ján Varga (zvolení na VI. zasadnutí ZO dňa 29.09.2016);

9. Komisia pre uznania: Jarmila Kolárová, Ištvan Baranji, Ivana Murtínová - predsedníčka, Ján Tordaji, Daniel Spevák (zvolení na III. zasadnutí ZO dňa 24.06.2016, resp. na XV. zasadnutí ZO dňa 22.09.2017 );

10. Volebná komisia Obce Báčsky Petrovec: Milina Labátová – predsedníčka, Nemanja Miljević – zástupca predsedníčky, Martina Martinko Sabolčki – členka, Daniela Čelovská – zást. členky, Kristína Benková – členka, Vinka Marjanović – zást. členky, Branislav Kevenský – člen, Ondrej Benka – zást. člena, Gavra Govorčin – člen, Tatjana Adamović – zást. člena, Igor Simić – člen, Dragana Popadić – zást. člena, Ján Dubovsky - člen, Irena Ilić – zást. člena, Rastislav Čapeľa – člen, Miroslav Fabok – zást. člena, Miroslav Tatliak – člen, Michal Spevák – zást. člena, Svetoslav Majera – tajomník, Milina Kišgeciová – zást. tajomníka (vymenovaní na III. zasadnutí ZO dňa 24.06.2016, resp. na IV. zasadnutí ZO dňa 19.07.2016);

11. Komisia pre vymenovania Zhromaždenia obce Báčsky Petrovec: Milan Anušiak – predseda,  Anna Demrovská – členka, Dušan Rašeta – člen, Kristína Benková – členka, Rastislav Labát – člen (vymenovaní na XIV. zasadnutí ZO dňa  20.07.2017)

 

IV. OSOBITNÉ PRACOVNÉ TELESÁ ZHROMAŽDENIA OBCE BÁČSKY PETROVEC

1. Rada pre sledovanie uplatnenia etického kódexu: Borislav Cakić, Jaroslav Andrášik, Katarína Melegová-Melichová - predsedníčka, Zdenko Horvát, Jaroslav Makiš (zvolení na VIII. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 01.02.2013);

2. Rada pre mladých: Jasmina Kuštra, Ivana Murtínová, Vladimír Fábry, Hana Tanciková, Ivana Ilić - predsedníčka, Martin Širka, Jasmina Kovačević (zvolení na VI. zasadnutí ZO 29.09.2016, resp. na VII. zasadnutí ZO 26.10.2016);

3. Rada pre rodovú rovnosť: Anna Legíňová - predsedníčka, Viera Miškovicová, Blažena Anušiaková, Mária Gašparovská, Rastislav Labát, Jasna Đogo, Katarína Zorňanová (zvolení na VI. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 29.09.2016).

V. 1. RADA PRE MEDZINACIONÁLNE VZŤAHY

Branka Štrba (predstaviteľka Srbov), Miloš Bekić (predstaviteľ Srbov), Katarína Melegová-Melichová (predstaviteľka Slovákov), Dr. Samuel Čelovský (predstaviteľ Slovákov), Tatiana Vujačić (predstaviteľka Slovákov), Dragan Dražić (predstaviteľ Chorvátov), Miroslav Necić (predstaviteľ Rómov), (zvolení na 9. zasadnutí ZO 28.12.2016).

V. 2. RADA PRE VEREJNÚ BEZPEČNOSŤ OBCE BÁČSKY PETROVEC

Srđan Simić - predseda, Ján Šuľan, Milovan Petrović, Zuzana Tárnociová, Vukašin Ivanišević, Ján Rybovič, Rastislav Labát, Tatiana Cerovská, Mária Lovreová, Vlasta Werleová, Ján Bohuš, Miroslav Čeman, Rajko Perić (zvolení na V. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 08.09.2016).

V.3. RADA PRE ZDRAVIE

Jasna Šprochová, Valéria Fabianová, Dr. Jovana Šmanja, Milina Kišgeciová, Dr. Sonja Harhaji, Dr. Ján Varga, Andreja Rakočević, Zuzana Pašićová (zvolení na V. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 08.09.2016).

V. 4. OBECNÝ ŠTÁB PRE MIMORIADNE SITUÁCIE OBCE BÁČSKY PETROVEC

Srđan Simić - veliteľ,  Ján Brna - zástupca veliteľa, Vladimír Spevák - náčelník štábu,  Anna Boldocká  Ilićová, Milan Anušiak, Radomir Zotović, Pavel Zima, Biljana Drakulić, Ondrej Bovdiš, Dušan Govorčin, Vukašin Ivanišević, Tatiana Cerovská, Ljubomir Kabić, Duško Ilić, Tatiana Milina Turanová, Miroslav Jaško, Jan Kovač, Samuel Valo (ustanovení na III. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 24.06.2016, resp. na X. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 30.01.2017).

 

V. DOČASNÉ PRACOVNÉ TELESÁ ZHROMAŽDENIA OBCE BÁČSKY PETROVEC

1. Komisia pre vypracovanie Ročného programu ochrany, úpravy a užívania poľnohospodárskeho pozemku v Obci Báčsky Petrovec: Ondrej Bovdiš - predseda, Milorad Jeličić, - zástupca predsedu, Miroslav Beník - člen, Pavel Pálenkáš - člen, Daniel Spevák - člen, Anna Demrovská - členka, Juraj Galamboš - člen (zvolení na VII. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 26.10.2016);

2. Komisia pre uskutočnenie postupu komasácie pozemkov v Obci Báčsky Petrovec - k.o. Maglić: Borivoj Čurčić - predseda, Anna Struhárová - zást. predsedu, Petar Stanić - člen, Marija Šević - zást. člena, Milorad Jeličić - člen, Slavoljub Ninković - zást. člena, Aurela Šimudvarac-Luči - členka, Miroslava Červená - zást. člena, Mile Nišić - člen, Mića Soleša - zást. člena, Vinka Marjanović - členka, Kosta Ilić - zást. člena, Pavel Pálenkáš - člen, Krsto Jovanović - zást. člena (vymenovaní na XXVI. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 26. 02. 2007 a na XXVII. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 02. 04. 2007);

3. Komisia pre uskutočnenie postupu komasácie pozemkov v Obci Báčsky Petrovec - k.o. Kulpín: Mária Ďurišová - predsedníčka, Anna Struhárová - zást. predsedníčky, Slavoljub Ninković - člen (prideľovateľ), Srboljub Orlović - zást. člena, Petar Stanić - člen, Ján Čapeľa - zást. člena, Aurela Šimudvarac-Luči - členka, Miroslava Červená - zást. členky, Branislav Cesnak - člen, Ján Chalupka - zást. člena, Ján Trpinský - člen, Vladimír Zima - zást. člena, Stevan Kolarski - člen, Miroslav Stupavský - zást. člena (vymenovaní na XIX., resp. XLII. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 29.12.2009, resp. 21.03.2012);

4. Komisia pre uskutočnenie postupu komasácie pozemkov v Obci Báčsky Petrovec - k.o. Báčsky Petrovec: Mária Ďurišová – predsedníčka, Katarína Rašetová – zást. predsedníčky, Miodrag Jakimovski – člen (prideľovateľ), Ďuro Galamboš – zást. člena (pomocník prideľovateľa), Milorad Jeličić – člen, Srboljub Orlović – zást. člena, Ján Triaška – člen, Michal Dorča – zást. člena, Miroslava Červená – členka, Maja Červenáková – zást. členky, Vladimir Sýkora – člen, Pavel Tordaji ml. – zást. člena, Michal Spevák – člen, Danilo Rakić – zást. člena, Pavel Pálenkáš – člen, Ján Benda – zást. člena, Pavel Varga – člen, Daniel Chalupka – zást. člena (vymenovaní na XVI, XXX. a VII. zasadnutí ZO, ktoré sa konali 30.12.2013, 27.11.2015, resp. 26.10.2016).

5. Komisia pre uskutočnenie postupu verejnej dražby prenajímania poľnohospodárskeho pozemku v štátnom vlastníctve: Ondrej Bovdiš - predseda, Predrag Bojanić - člen, Juraj Galamboš - člen, Ján Miháľ - člen, Andrej Spevák - člen, Emil Fejzulahi - člen, Andrej Varga - člen (vymenovaní na VII.  resp. XIV. zasadnutí ZO, ktoré sa konali 26.10.2016, resp.  20.07.2017)

6. Pracovná skupina pre udržateľné nakladanie s komunálnym odpadom: Ondrej Benka, Čedomir Rupar, Ondrej Srnka (vymenovaní na XXVIII. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 19.11.2010). 

 

VI. RIADITELIA VEREJNÝCH PODNIKOV, USTANOVIZNÍ, ORGANIZÁCIÍ A SLUŽIEB, KTORÝCH ZAKLADATEĽ JE OBEC BÁČSKY PETROVEC

 

VIERA KRSTOVSKI, master učiteľka  - riaditeľka Slovenského vojvodinského divadla Báčsky Petrovec (vymenovaná na 22. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 28.11.2014);

ANNA SPEVÁKOVÁ, prof. slovenského jazyka – úradujúca  riaditeľka Knižnice Štefana Homolu v Báčskom Petrovci (vymenovaná na XIV. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo  20.07.2017 najdlhšie na obdobie  jedného roka, resp. do  27.07.2018);

LJUBOMIR  KABIĆ,  dipl.právnik -  riaditeľ VP pre komunálne činnosti Progres, Báčsky Petrovec (vymenovaný na XV. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 22.09.2017, na obdobie štyroch rokov odo dňa vymenovania);

- ANNA BOLDOCKI ILIĆ, lekárka všeobecného lekárstva – úradujúca riaditeľka Zdravotníckej ustanovizne Dom zdravia Báčsky Petrovec, Báčsky Petrovec(vymenovaná na VII. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 26.10.2016, na obdobie 6 mesiacov odo dňa vymenovania);

ZUZANA PAŠIĆOVÁ, vychovávateľka - riaditeľka Predškolskej ustanovizne Včielka v Báčskom Petrovci (súhlas k uzneseniu Správnej rady PU č. 451/2016 zo 10.10.2016 na jej vymenovanie poskytol Pokrajinský sekretariát pre vzdelávanie, správu a národnostné spoločenstvá, č. 128-022-613/2016-01 z 22.09.2016);

BILJANA DRAKULIĆ, dipl. psychologička –  riaditeľka Strediska pre sociálnu prácu Obce Báčsky Petrovec (vymenovaná na XV. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 22.09.2017, na obdobie štyroch rokov odo dňa vymenovania);

JÁN  PAVLIS,  prof. telesnej  výchovy - riaditeľ Turistickej organizácie Obce Báčsky Petrovec (vymenovaný na 12. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 25.04.2017, na obdobie  štyroch rokov odo dňa vymenovania);

DUŠKO ILIĆ, dipl. ekonóm –  riaditeľ Verejného podniku pre komunálne a bytové práce Komunalac, Maglić (vymenovaný na XV. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo  22.09.2017, na obdobie  štyroch rokov odo dňa vymenovania);

PAVEL ČÁNI, prof. výtvarného umenia - riaditeľ Múzea vojvodinských Slovákov (vymenovaný na XII. zasadnutí, ktoré sa konalo 27.06.2013, na obdobie štyroch rokov).

 

VII. ČLENOVIA SPRÁVNYCH A DOZORNÝCH RÁD VEREJNÝCH PODNIKOV, USTANOVIZNÍ, ORGANIZÁCIÍ A SLUŽIEB, KTORÝCH ZAKLADATEĽ JE OBEC BÁČSKY PETROVEC

 

- Členovia Správnej rady Knižnice Štefana Homolu v Báčskom Petrovci: Ana Horvátová - predsedníčka, Miroslav Bekić, Maja Speváková, Samuel Čelovský, Stanislava Valentíková (vymenovaní na VIII. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 16.11.2016);

- Členovia Dozornej rady Knižnice Štefana Homolu v Báčskom Petrovci: Ivana Vezmar - predsedníčka, Juraj Červenák, Olina Dorčova (vymenovaní na VIII. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 16.11.2016);

- Členoviа Dozornej rady Verejného podniku pre komunálne a bytové práce Progres, Báčsky Petrovec: Anna Sabová - predsedníčka, Vlastislav Urbanček, Jaroslav Spevák (vymenovaní na IV. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 19.07.2016),

- Členoviа Dozornej rady Verejného podniku pre komunálne a bytové práce Komunalac, Maglić: Biljana Drakulić - predsedníčka, Srđan Stojanović, Anna Divjak (vymenovaní na IV. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 19.07.2016),

- Členovia Správnej rady Slovenského vojvodinského divadla v Báčskom Petrovci: Kristína Kevenská – predsedníčka, Andrej Spevák, Katarína Melegová-Melichová, predstaviteľ príslušného orgánu AP Vojvodiny, Miroslava Blažićová (vymenovaní na VIII. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 16.11.2016),

- Členovia Dozornej rady Slovenského vojvodinského divadla v Báčskom Petrovci: Jana Kopčoková Gániová - predsedníčka, Viera Dorčová Babiaková, predstaviteľ príslušného orgánu AP Vojvodiny (vymenovaní na VIII. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 16.11.2016),

- Členovia Správnej rady Múzea vojvodinských Slovákov: Jarmila Ćendićová - predsedníčka, Vladimír Valentík, Zdenka Toman, Mária Andrášiková, Jasmina Kuštrová  (vymenovaní ma IV. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 19.07.2016,   na 12. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo  25.04.2017, resp. na XV. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 22.09.2017), 

- Členovia Dozornej rady Múzea vojvodinských Slovákov: Anna Séčová Pintírová - predsedníčka, Tatiana Vujačićová, Ján Demrovský (vymenovaní ma IV. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 19.07.2016),

- Členovia Správnej rady Zdravotníckej ustanovizne Dom zdravia Báčsky Petrovec: Jaroslav Leporis, Igor Baláž, Samuel Šuľan - predseda, Dr. Tihomir Ćetković, Zuzana Kulíková (vymenovaní na V. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 08.09.2016),

- Členovia Dozornej rady Zdravotníckej ustanovizne Dom zdravia Báčsky Petrovec: Dr. Tatiana Vujačićová - predsedníčka, Bogdana Kobilarov, Dr. Jovana Šmanja (vymenovaní na V. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 08.09.2016),

- Členovia Správnej rady Strediska pre sociálnu prácu Obce Báčsky Petrovec v Báčskom Petrovci: Zdenka Tomanová – predsedníčka , Jana Labatová Stankovićová, Pavel Bovdiš, Anđelka Savuljić, Rastislav Labát(vymenovaní na VI. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 29.09.2016),

- Členovia Dozornej rady Strediska pre sociálnu prácu Obce Báčsky Petrovec v Báčskom Petrovci: Bogdana Kobilarov, Dejan Dimitrov - predseda, Janja Bartoš (vymenovaní na VI. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 29.09.2016),

- Členovia Správnej rady Turistickej organizácie Obce Báčsky Petrovec: Dragan Dražić - predseda, Jaroslav Chalupka, Anna Legíňová, Ján Čáni, Ivana Levárska (vymenovaní na IV. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 19.07.2016),

- Členovia Dozornej rady Turistickej organizácie Obce Báčsky Petrovec: Predrag Bojanić - predseda, Milana Anušić, Ján Makan (vymenovaní na IV. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 19.07.2016),

- Členovia Školského výboru Gymnázia Jána Kollára so žiackym domovom v Báčskom Petrovci: Anna Makišová, Mariena Korošová, Samuel Čelovský, Željko Jelačić, Ruženka Šimoniová  Černáková, Jarmila  Jovankovičová, Dragana Polovina, Ján Kopčok, Jasna Laćarková (vymenovaní na XX. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 08.07.2014,. XXXII. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 01.02.2016, na IX. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 28.12.2016. resp. na XV. Zasadnutí ZO, ktoré sa konalo  22.09.2017 ),

- Členovia Školského výboru ZŠ Jána Čajaka v Báčskom Petrovci: Katarína Melegová-Melichová, Dr. Jaroslav Danko, Božena Levárska, Jaroslav Čiep, Tatiana Vujačićová, Anna Ušiaková, Vlastislav Urbanček, Miluška Anušiakova – Majerová, Ján Benda (vymenovaní na XX. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 08.07.2014, resp. na XXX. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 27.11.2015),

- Členovia Školského výboru ZŠ Jána Amosa Komenského v Kulpíne: Katarína Kolárová, Michal Dovičin, Anna Francistyová, Marijeta Popjovanov, Daniela Chalupková, Tijana Čemanová, Anna Koriniaková, Todor Radanov, Svetlana Nogová (vymenovaní na XX. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 08.07.2014),

- Členovia Školského výboru ZŠ Jozefa Marčoka Dragutina v Hložanoch: Jarmila Bohušová, Mária Šulcová, Jarmila Korčok, Marína Krišková, Mariena Kurišová, Vladimír Bažaľa, Ondrej Hlpka, Mária Bartošová-Korčoková, Viera Sklenárová (vymenovaní na XX. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 08.07.2014,  na XXIII zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 29.12.2014, na XXXI. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 29.12.2015, na IX. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo  28.12.2016, resp.  na XIV. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo  20.07.2017),

- Členovia Školského výboru ZŠ Žarka Zrenjanina v Maglići: Bogumirka Žagrić, Ivana Vezmar, Nemanja Miljević, Daliborka Mihajilo, Milka Antić, Slavica Brkljač, Milada Stanković, Sonja Antanasijević, Vesna Ilić  (vymenovaní na XX. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 08.07.2014, resp., XXXI. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 29.12.2015, resp. XIII..  zasadnutí, ktoré  sa konalo  09.06.2017, resp. XIV. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo  20.07.2017),

- Členovia Správnej rady PU Včielka v Báčskom Petrovci: Alena Pešková, Mária Andrášiková, Martina Martinko Sabolčki, Branislav Kevenský, Vladimíra Dorčová Valtnerová, Danuša Nímetová, Anna Laćarak, Samuel Snida (vymenovaní na VIII. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 16.11.2016).

 

VIII. OBECNÉ VEREJNÉ PRÁVNE ZASTUPITEĽSTVO

VLADISLAV TARNOCIdipl. práv. z Nového Sadu (vymenovaný na XXVII. zasadnutí ZO, ktoré sa konalo 24.06.2015)


IX. MIESTNE SPOLOČENSTVÁ OBCE BÁČSKY PETROVEC

- Voľby na členov Rady MS Báčsky Petrovec sa uskutočnili 08. 12. 2013,

- Voľby na členov Rady MS Kulpín sa uskutočnili 24. 04. 2016,

- Voľby na členov Rady MS Hložany sa uskutočnili 21. 05. 2017,

- Voľby na členov Rady MS Maglić sa uskutočnili 22. 12. 2013.

Poznámka:

- Údaje v zozname sú spresnené 25. 09. 2017.

                                                          TAJOMNÍK ZHROMAŽDENIA OBCE

                                                 Dipl. práv. Svetoslav Majera, v. r.