Pejzazi opstine

Izbor jezika / Výber jazyka

A- A A+

              PROGRAM SNS 2006.

26. juli 2006. (sreda)
20.00 – Vernisaž izložbe fotografija Ondreja Mihalja (Kanada)
„NESTAJUĆA LEPOTA SLOVAČKIH KUĆA U VOJVODINI»
(Galerija «Zuzka Medveđova»)

  1. avgust 2006. (utorak)

 

20.00 – Vernisaž izložbe «SLOVAČKA KUHINJA» (prostorije udruženja
petrovačkih žena)

2. avgust 2006. (sreda)

20.00 – Vernisaž izložbe «POVODOM 100 GODINA BAČVANSKOG
HMELJARA» ( Biblioteka «Šćefan Homola»)

3.avgust 2006. (četvrtak)

18.00 – Vernisaž izložbe «O ŽIVOTU I DELU SESTARA ROJ» (KES)
20.00 – Susret slovačkih studenata («Slovački dom», Bačka Palanka)
20.00 – Program «VEČE SA KRISTINOM ROJ» (sala SVP)

4.avgust 2006 ( petak)

19.00 – «KAD BIH BIO PTICA» (Jubilantima s poštovanjem) – otvaranje
SNS sa koncertom slovačkih evergrin melodija (sala SVP)
21.00 – Koncert inostranih folklornih grupa «POZDRAV IZDALEKA»
(KUD «Kičer» iz Mijave – SR  i KUD «Limbora» iz Praga –
igralište OŠ)
22.00 – Vernisaž izložbe naivnog slikara Pavla Cicke – TGN kutak
umetnosti, Galerija kod jasli

5.avgust 2006. (subota)

9.00 – Turnir u jadžentu (fiskulturna sala GJK)
9.00 – Doček gostiju u SVP
10.00 – Svečana sednica Skupštine MSJ (sala SVP)
12.00 – «JART» - vašar umetnosti «BOGATSTVO NAŠICH SELA»
(Ul. Maršala Tita)
16.00 – Susret slovačkih učitelja (velika sala opštine)
16.00 – Fudbalska utakmica veterana («Vrbara»)
17.00 – Turnir u fudbalu – Bačka – Banat – Srem («Vrbara»)
18.00 – Prezentacija knjige dr Jana Babiaka «SNS – BAKLJA
NARODNOG OSEĆANJA IZMEĐU DVA RATA» (Dom MSJ
«Ljudevit Mišik»)
19.00 – «LEPOTICA NARODNE  NOŠNJE» - Ul. Maršala Tita
19.30 – Defile sa Trga slobode do igrališta OŠ
2.
20.30 – «SA IZVORA NAŠICH PREDAKA» - gala koncert naših
folklornih grupa (igralište OŠ)

  6. avgust 2006. (nedelja)
7.00 – Takmičenje sportskih ribolovaca (kanal DTD)
9.00 – Takmičenje stonotenisera (OŠ «Jan Čajak»)
9.00 – Takmičenje lovaca (Lovački dom «Lesik»)
9.00 – Matični turnir u šahu («Vrbara»)
9.30 – Svečana liturgija u crkvi SEAVC i otkrivanje biste Karola 
Kuzmanija
10.00 – Fudbalska utakmica pionira
16.00 – Koncert crkvenih pesama (Baptistička crkva)
17.00 – Svečana misa u rimokatoličkoj crkvi
18.00 – Fudbalska utakmica FK «Mladost»
19.30 – «IZDANCI» - gala koncert dečjih folklornih grupa (igralište OŠ)
21.00 – Pozorišna predstava S. Mrožeka «Pešice» u izvođenju DK
«Michal Babinka» (sala SVP)

 


Kancelarija za lokalni ekonomski razvoj
Kancelarija za lokalni ekonomski razvoj
Savet za praćenje primene kodeksa ponašanja funkcionera

Invest in Backi Petrovac

Regionalna razvojna agencija Bačka
Nacionalna alijansa za lokalni ekonomski razvoj (NALED)
Lokalna akademska mreža

baner uprava za kapitalna ulaganja

Baner RFV

velka vojna
Európa pre občanov (EACEA)

projekt a3 sk

logo csr