Pejzazi opstine

Izbor jezika / Výber jazyka

A- A A+

slika

Veľká Barcelona organizuje tábor pre  mladých futbalistov, na ktorom sa  tohto roku zúčastnia dvaja chlapci z našej obce prostredníctvom FK Vojvodiny. Sú to chlapci, ktorí si to zaslúžili  na základe toho, čo ukázali na nedávnom  Open day, ktorý FK Vojvodina organizoval v Hložanoch pri príležitosti podpísania Dohody o spolupráci medzi Obcou Báčsky Petrovec a FK Vojvodina z Nového Sadu. Ďakujúc tejto dohode a dobrej spolupráci  s  predsedom FK Vojvodina Dragoljubom Samardžićom a riaditeľom Mládežníckej školy   FK Vojvodina Duškom Grujićom naše deti sa  bezplatne  zúčastnia  tohto táboru.

Chlapci z našej obce, ktorí dostali túto výnimočnú príležitosť prejaviť a zdokonaliť svoj talent za pomoci trénerov z mládežníckej školy Barcelony, sú Dušan  Stojisavljević (2011) z Maglića a Marián Lukáč (2011) z Báčskeho Petrovca.

Tento tábor bude trvať päť dní,  pričom  poldruhahodinové tréningy budú prebiehať dva razy denne a vedľa  futbalového tréningu pre všetkých účastníkov táboru okrem stravovania a ubytovania budú zabezpečené aj mnohé iné aktivity, hodiny  španielčiny a rôznorodý edukačno-zábavný program.

ZAIZBORE2020

Plakat PROGRAM SNS 2021 web1

sergej ćetković web

vakcina19

JAZAVAC2

Doklady na stiahnutie

SREDNJOROCNI PLAN2

PLAN RAZVOJA3

objedinjena procedura

Katastar nepokretnosti - RGZ

Lista javnih nabavki

pravna pomoc

Zaštita životne sredine

informator o radu

Pregled javne imovine

registar stambenih baner

Komasacija Bački Petrovac