Pejzazi opstine

Izbor jezika / Výber jazyka

A- A A+

naslovna

V stredu 8. septembra  a vo štvrtok  09. septembra 2021 pri príležitosti  začiatku  nového školského roka a prijatia  prvákov  do školských lavíc predsedníčka Obce Báčsky Petrovec Jasna Šprochová a jej  spolupracovníci  navštívili  základné  školy na území našej obce a pritom  žiakom prvého ročníka odovzdali darčekové balíky, zaželajúc im  veľa vedomostí, úspechov a dobré pracovné  návyky v novom školskom roku a v ďalšom školení.

Všetci dobre vieme, že je  začiatok školského roka pre  prvákov začiatok novej etapy života, ktorý zostáva v spomienkach na celý život. Rodičia sa vždy snažia, aby tá udalosť pre ich deti bola čo najkrajšia, ale bezpochyby všetko potrebné  školské vybavenie si vyžaduje  veľké náklady pre  rodinný rozpočet. Obec Báčsky Petrovec aj tohto roku vyšla v ústrety rodičom  detí, ktoré po prvýkrát vstupujú do školských lavíc na území  našej obce, vyčlenením určitej sumy prostriedkov z rozpočtu obce, a tak pre nich  pripravila  darčekové  balíky obsahujúce  školské potreby.

IMG 9630

IMG 9637

IMG 9642

IMG 9660

IMG 9671

IMG 9689

IMG 9733

IMG 9772

IMG 9787

IMG 9835

IMG 9864

IMG 9871

IMG 9892

IMG 9949

ZAIZBORE2020

Plakat PROGRAM SNS 2021 web1

sergej ćetković web

vakcina19

JAZAVAC2

Doklady na stiahnutie

SREDNJOROCNI PLAN2

PLAN RAZVOJA3

objedinjena procedura

Katastar nepokretnosti - RGZ

Lista javnih nabavki

pravna pomoc

Zaštita životne sredine

baner sajt slovački

Pregled javne imovine

registar stambenih baner

Komasacija Bački Petrovac