Program SNS 2009

sns-logo.png

2. avgusta 2009. (nedelja)

19.00 – Vernisaž izložbe „Bogatstvo narodne nošnje kroz istoriju“ (Udruženje petrovačkih žena

5. avgusta 2009. (sreda)

19.00 – Vernisaž izložbe slika akad. slikara Štefana Pavelke (Plavi salon  SVP)
20.00 – Vernisaž izložbe fotografija Jana Špringelja „Dokumenat na momenat“ (Biblioteka „Štefan Homola“

6. avgusta 2009. (četvrtak)

20.00 – Susret studenata (Slovački dom, Bačka Palanka)
21.00 – Vernisaž izložbe naivnog slikara Jana Žolnaja (TGN kutak  umetnosti, Galerija kod jasli

7. avgusta 2009. (petak)

10.00 – Vernisaž 5. međunarodne filatelističke izložbe u čast 90. godišnjice SNS (Dom MSJ „Ljudovit Mišik“)
10.30 – Vernisaž numizmatičke izložbe Slavka Černiveca „Sjaj novca i odsjaj vremena“ (Dom MSJ „Ljudovit Mišik“)
12.00 – Vernisaž izložbe Udruženja petrovačkih umetnika „Petrovački vidici“ (OŠ „Jan Čajak“)
18.00 – Takmičenje odbojkaša (igralište OŠ)
19.00 – Vernisaž izložbe slika Zuzke Medveđove povodom 20. godišnjice osnivanja Galerije „Zuzka Medveđova“ (salon galerije)
20.00 – otvaranje SNS sa prigodnim kulturno-umetničkim programom „Ugledao sam život u čistoj košulji, sa vezom od pesme“ (sala SVP)
21.30 – Koncert Folklornog ansambla „Liptov“ iz Ružomberka, Slovačka Republika (igralište OŠ)

8. avgusta 2009. (subota)
9.00 – Doček gostiju u SVP
10.00 – Svečana sednica Skupštine MSJ (sala SVP)
10.00 – Takmičenje košarkaša (igralište OŠ)
13.00 – Svečano otvaranje manifestacije „Na vašaru“ (Ul. maršala Tita)
14.00 – Takmičenje u kuvanju zečjeg paprikaša (Klub odgajivača sitnih životinja)
15.00 – Imatrikulacija studenata Medicinskog fakulteta „Sv. Alžbeta“ iz Slovačke (velika sala opštine)
16.00 – Susret učitelja (velika sala opštine)
18.00 – Prezentacija knjiga u organizaciji Asocijacije slovačkih udruženja žena (velika sala opštine)
20.30 – Gala koncert naših folklornih grupa „Sa čistog izvora“ (igralište OŠ)

9. avgusta 2009. (nedelja)
7.00 – Takmičenje sportskih ribolovaca (kanal DTD)
9.00 – Takmičenje stolnotenisera (OŠ „Jan Čajak“)
9.00 – Takmičenje lovaca (Lovački dom „Lesik“)
9.00 – Matični turnir u šahu (Vrbara)
9.30 – Svečana liturgija (evangelička crkva)
14.30 – predstava za decu „Piratska odiseja“ grupe „CREATIVE PRO“ iz Bratislave (igralište OŠ)
16.00 – Koncert duhovnih pesama (baptistička crkva)
17.00 – Svečana liturgija (katolička crkva)
17.00 – Fudbalska utakmica (igralište FK „Mladost“)
19.00 – gala koncert dečjih folklornih grupa  „U dedinoj bašti“ (igralište OŠ)
21.00 – pozorišna predstava „Kubo“ Doma kulture „Mihal Babinka“ iz Padine (sala SVP)

 

izbori2022

JAVNO DOSTAVLJANJE

kulen3

vakcina19

JAZAVAC2

razvoj pozitiv baner za sajt

Preuzimanje dokumenata

SREDNJOROCNI PLAN2

PLAN RAZVOJA3

objedinjena procedura

Katastar nepokretnosti - RGZ

Lista javnih nabavki

pravna pomoc

Zaštita životne sredine

baner sajt srpski latinica

Pregled javne imovine

registar stambenih baner

Komasacija Bački Petrovac

Izbor jezika • Výber jazyka • Избор језика