Program za Slovačke narodne svečanosti 2014

Program-Plakat-SNS-2014 
27.07.,30.07.,31.07.,01.08.,02.08.,03.08. 
1. avgust 2014. (petak)
10.00 – Vernisaž 10. međunarodne filatelističke izložbe „PETROVEC FILA 2014“ (OŠ „Jan Čajak“)
11.00 – Vernisaž samostalne izložbe Davora Kolarskog  (Dom MSS „Ljudovit Mišik“)
11.30 – Prijem delegacija partnerskih gradova kod predsednika Opštine
17.00 – Vernisaž  izložbe „Preduzetnici – umetnost i hobi“ (PIC)
20.00 – „Reč kao postojana zvezda“ – uvodni program SNS (sala SVP)
21.30 – „Rokton 2014“ –  koncert slovačkih rok grupa 

Program-Plakat-SNS-2014

27. juli 2014. (nedelja)

19.00 – Vernisaž izložbe „Petrovačke suknje“ (Udruženje petrovačkih žena)

 

30. juli 2014. (sreda)

19.00 – Vernisaž izložbe „150 godina slovačke štampe u Vojvodini“ (Biblioteka „Šćefan Homola“)

20.00 – Otvaranje Štanda starih zanata (ćošak Ul. hmeljove i XIV VUSB)

 

31. juli 2014. (četvrtak)

18.00 – Vernisaž izložbe „Petrovački pogledi VI“ (prostorije TO)

20.00 – Susret slovačkih studenata  (Slovački dom, Bačka Palanka)

 

1. avgust 2014. (petak)

10.00 – Vernisaž 10. međunarodne filatelističke izložbe „PETROVEC FILA 2014“ (OŠ „Jan Čajak“)

11.00 – Vernisaž samostalne izložbe Davora Kolarskog  (Dom MSS „Ljudovit Mišik“)

11.30 – Prijem delegacija partnerskih gradova kod predsednika Opštine

17.00 – Vernisaž  izložbe „Preduzetnici – umetnost i hobi“ (PIC)

20.00 – „Reč kao postojana zvezda“ – uvodni program SNS (sala SVP)

21.30 – „Rokton 2014“ –  koncert slovačkih rok grupa 

 

2. avgust 2014. (subota)

  9.00 – Turnir „petlića“u fudbalu (Vrbara)

  9.00 – Doček gostiju u SVP

10.00 – Svečana sednica Skupštine MSS (sala SVP)

12.30 – Dan otvorenih vrata sa prigodnim programom (crkva SEAVC)

13.00 – Svečano otvaranje „Vašara umetnosti“ (Ul. maršala Tita)

13.00 – Takmičenje u kuvanju zečjeg gulaša (Klub odgajivača sitnih životinja)

15.30 – Prezentacija knjiga u organizaciji ASUŽ (velika sala Opštine)

16.30 – Koncert crkvene muzike – Janko Siroma (orgulje) i duvački orkestar SEAVC (crkva SEAVC)

17.30 – Međunarodni susret slovačkih učitelja (velika sala Opštine)

18.00 – Fudbalska utakmica veterana FK „Mladost“ – FK „Slovan“, Trstena (Vrbara)

20.30 – „Iz bakine škrinje“ – gala koncert naših folklornih grupa (igralište OŠ)

 

3. avgust 2014. (nedelja)

  7.00 – Takmičenje sportskih ribolovaca (kanal DTD)

  9.00 – Takmičenje stolnotenisera (OŠ „Jan Čajak“)

  9.00 – Takmičenje lovaca ( Lovački dom „Lesik“)

  9.30 – Svečana liturgija u crkvi SEAVC

10.00 – Turnir SNS u šahu (hala OŠ „Jan Čajak“)

15.00 – „Nevolje sa vukom“ – dečija pozorišna predstava SKUD Erdevik u Erdeviku (sala SVD)

16.00 – Susret slovačkih novinara (restoran „Aroma“)

17.00 – Orguljaški koncert Vladimira Kopačika (crkva SEAVC)

18.00 – Fudbalska utakmica (Vrbara)

19.00 – „Mušica mušici šapuće“ – gala koncert dečijih folklornih grupa (igralište OŠ)

21.00 – „Pokazna inscenacija Savršena svadba“ – pozorišna predstava AP KIC u Kisaču (sala SVP)

 

 PRATEĆE MANIFESTACIJE:

19. juli 2014. (subota)

10.00 – Turnir u malom fudbalu za prelazni pehar nj. e. ambasadora Slovačke Republike Jana Varše (Kisač)

26. – 27. juli 2014. (subota – nedelja)

17.  „U susret Svečanostima u Kulpinu“

31. juli 2014. (četvrtak)

19.00 – Prezentacija publikacije i izložba o nestoru slovačke arhitekture M. M. Harmincu (ZKVS, Novi Sad)

2. avgust 2014. (subota)

8. 30 – 14.00 – 2. susret kolekcionara, sa berzom (OŠ „Jan Čajak“)

17.00 – Objavljivanje rezultata IV fotokonkursa arhivskih fotografija narodnih običaja vojvođanskih Slovaka (restoran  „Aroma”)  

 

izbori2022

JAVNO DOSTAVLJANJE

kulen3

vakcina19

JAZAVAC2

razvoj pozitiv baner za sajt

Preuzimanje dokumenata

SREDNJOROCNI PLAN2

PLAN RAZVOJA3

objedinjena procedura

Katastar nepokretnosti - RGZ

Lista javnih nabavki

pravna pomoc

Zaštita životne sredine

baner sajt srpski latinica

Pregled javne imovine

registar stambenih baner

Komasacija Bački Petrovac

Izbor jezika • Výber jazyka • Избор језика