Program SNS 2006


              PROGRAM SNS 2006.

26. juli 2006. (sreda)
20.00 – Vernisaž izložbe fotografija Ondreja Mihalja (Kanada)
„NESTAJUĆA LEPOTA SLOVAČKIH KUĆA U VOJVODINI»
(Galerija «Zuzka Medveđova»)

  1. avgust 2006. (utorak)

 

20.00 – Vernisaž izložbe «SLOVAČKA KUHINJA» (prostorije udruženja
petrovačkih žena)

2. avgust 2006. (sreda)

20.00 – Vernisaž izložbe «POVODOM 100 GODINA BAČVANSKOG
HMELJARA» ( Biblioteka «Šćefan Homola»)

3.avgust 2006. (četvrtak)

18.00 – Vernisaž izložbe «O ŽIVOTU I DELU SESTARA ROJ» (KES)
20.00 – Susret slovačkih studenata («Slovački dom», Bačka Palanka)
20.00 – Program «VEČE SA KRISTINOM ROJ» (sala SVP)

4.avgust 2006 ( petak)

19.00 – «KAD BIH BIO PTICA» (Jubilantima s poštovanjem) – otvaranje
SNS sa koncertom slovačkih evergrin melodija (sala SVP)
21.00 – Koncert inostranih folklornih grupa «POZDRAV IZDALEKA»
(KUD «Kičer» iz Mijave – SR  i KUD «Limbora» iz Praga –
igralište OŠ)
22.00 – Vernisaž izložbe naivnog slikara Pavla Cicke – TGN kutak
umetnosti, Galerija kod jasli

5.avgust 2006. (subota)

9.00 – Turnir u jadžentu (fiskulturna sala GJK)
9.00 – Doček gostiju u SVP
10.00 – Svečana sednica Skupštine MSJ (sala SVP)
12.00 – «JART» - vašar umetnosti «BOGATSTVO NAŠICH SELA»
(Ul. Maršala Tita)
16.00 – Susret slovačkih učitelja (velika sala opštine)
16.00 – Fudbalska utakmica veterana («Vrbara»)
17.00 – Turnir u fudbalu – Bačka – Banat – Srem («Vrbara»)
18.00 – Prezentacija knjige dr Jana Babiaka «SNS – BAKLJA
NARODNOG OSEĆANJA IZMEĐU DVA RATA» (Dom MSJ
«Ljudevit Mišik»)
19.00 – «LEPOTICA NARODNE  NOŠNJE» - Ul. Maršala Tita
19.30 – Defile sa Trga slobode do igrališta OŠ
2.
20.30 – «SA IZVORA NAŠICH PREDAKA» - gala koncert naših
folklornih grupa (igralište OŠ)

  6. avgust 2006. (nedelja)
7.00 – Takmičenje sportskih ribolovaca (kanal DTD)
9.00 – Takmičenje stonotenisera (OŠ «Jan Čajak»)
9.00 – Takmičenje lovaca (Lovački dom «Lesik»)
9.00 – Matični turnir u šahu («Vrbara»)
9.30 – Svečana liturgija u crkvi SEAVC i otkrivanje biste Karola 
Kuzmanija
10.00 – Fudbalska utakmica pionira
16.00 – Koncert crkvenih pesama (Baptistička crkva)
17.00 – Svečana misa u rimokatoličkoj crkvi
18.00 – Fudbalska utakmica FK «Mladost»
19.30 – «IZDANCI» - gala koncert dečjih folklornih grupa (igralište OŠ)
21.00 – Pozorišna predstava S. Mrožeka «Pešice» u izvođenju DK
«Michal Babinka» (sala SVP)

 


izbori2022

JAVNO DOSTAVLJANJE

kulen3

vakcina19

JAZAVAC2

razvoj pozitiv baner za sajt

Preuzimanje dokumenata

SREDNJOROCNI PLAN2

PLAN RAZVOJA3

objedinjena procedura

Katastar nepokretnosti - RGZ

Lista javnih nabavki

pravna pomoc

Zaštita životne sredine

baner sajt srpski latinica

Pregled javne imovine

registar stambenih baner

Komasacija Bački Petrovac

sistem48

Izbor jezika • Výber jazyka • Избор језика