
Дана 19. јуна 2020. године у великој сали Скупштине општине Бачки Петровац са почетком у 10:00 часова, Савета за безбедност саобраћаја на челу са председником општине који је уједно и председник Савета Срђаном Симићем, организовао је кампању намењену употреби дечијих заштитних система односно дечијих ауто седишта.
Гости у овој кампањи били су нам из Института за безбедност у саобраћају из Новог Сада, председник института Славен Мановић са својом сарадницом Дуњом Мановић.
Циљ ове обуке био је да се путем интерактивне едукације, првенствено родитеља укаже на правилну употребу и монтажу дечијих ауто седишта. На крају предавања подељено је 40 хомологованих дечијих ауто седишта, као и едукативни приручник за родитеље.






























